תיאום-תורים-למאבחנים-פורטל-קשב-וריכוז
תור למומחה מומלץ

מערכת תיאום תורים

ד”ר שולקין אלכסנדר – התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז

תוכן עניינים

מומחה-קשב-וריכוז (1)

הניסיון הרב והמגוון של ד”ר שולקין אלכסנדר

ד”ר שולקין אלכסנדר הינו פסיכיאטר מומחה, בעל השכלה רחבה ביותר בתחומים שונים של הפסיכיאטריה. במסגרת הפרקטיקה שלו הוא תומך ועוזר באנשים שסבלו מתקיפה מינית וגם בקרב אנשים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז על כל סוגיה. ד”ר שולקין התחיל האת דרכו האקדמית עוד בשנת 1972 והמשיך ללמוד עד השנים האחרונות, על מנת להוסיף יותר ויותר ניסיון וידע לפעילותו, ועל מנת להתפתח כמומחה לפסיכיאטריה.

ד”ר שולקין הינו בעל תואר פסיכיאטר משפטי וגם בעל יכולת להעניק אחוזי נכות עקב בעיות פסיכיאטריות. התפקיד הרשמי של ד”ר שולקין אלכסנדר כיום הינו מנהל המחלקה הפסיכיאטרית במרכז לבריאות הנפש בטירת הכרמל. הקליניקה הפרטית של ממוקמת בחיפה, ר”ח הרצל 63 א’ (מלון מגדל חיפה). בין יתרונותיו הרבים של דר” שולקין בתור מומחה פסיכיאטרי הינה גם ידיעה של שפות רבות: עברית, רוסית, אנגלית ופולנית.

הפרעות קשב וריכוז והשפעותיהן

הפרעות קשב וריכוז זוהי תופעה שזוכה לתשומת לב רבה ביותר ממומחים בתחום השונים, בין השאר בקרב פסיכיאטרים. הפרעות קשב וריכוז הינן בעיות שחווה אדם המנסה להתרכז בביצוע משימה אחת ויחידה, או ריכוז בחומר לימודי מסוים. המומחים השונים שעוסקים בתחום זה מביאים סיבות שונות להתפתחותן של תופעות אלה. בין השאר, אחת הסיבות שנקבו בהן המומחים לאורך השנים הינה טראומה פסיכולוגית. טראומה שכזאת יכולה לנבוע ממספר רב של התרחשויות שגרמו לשינוי בפעילות הקוגניטיבית של האדם. זה יכולה להיות אפילו התעללות מינית בגיל מוקדם, שנדחקה וגרמה לתופעות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות שונות, שהרופאים לא מוצאים להן הסבר. הפרעות קשב וריכוז משפיעות על כל הפעילות היומיומית של האדם הסובל מהן. ההשפעות של הפרעות קשב וריכוז יכולות להיות משפיעות לכת, החל מחוסר יכולת ללמוד בשיעורים, ועד לחוסר יכולת לבצע עבודות בית, או ניהול הוצאות והכנסות. הפרעות קשב וריכוז זוהי תופעה חמורה שדורשת טיפול מומחים, על מנת להתגבר על המגבלות שהיא מטילה על אנשים שונים. אחד הטיפולים המקובלים הינן טיפול מומחה של פסיכיאטר. 

העזרה של ד”ר שולקין אלכסנדר בהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז

ד”ר שולקין אלכסנדר הינו מומחה בתחום הפרעות קשב וריכוז, הוא עבד בו רבות במסגרות שונות במהלך השנים, וגם למד את הנושא לעומק במסגרת לימודיו המגוונים. הטיפול של ד”ר שולקין כולל אבחון נכון של הבעיה, המתבצע בעזרת קביעת תורים אישיים. הפסיכיאטר ד”ר שולקין מספק למטופליו את מלוא תשומת הלב ומשקיע זמן רב בהבנת מצבם והסיבות לבעיות התפקודיות שלהם. ד”ר שולקין עובד עם קופות החולים הרגילות (לחברי קופת החולים כללית יש החזרים ותנאים מיוחדים), מה שמאפשר לאנשים רבים שחוששים מכך שהתפקוד שלהם ירד להגיע לטיפולים איכותיים של ד”ר שולקין ולהתחיל בדרך להתרפאות ושינוי אמיתי באורח חייהם וגם ביכולותיהם הקוגניטיביות. ד”ר שולקין נותן מענה איכותי לחולים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז. הקליניקה שלא ממוקמת באזור נוח בחיפה, המאפשר גישה גם מאזור הקריות וכו’. ד”ר שולקין הינו הפסיכיאטר בצפון הארת שמספקת פיתרונות קליניים לבעיית הפרעות קשב וריכוז.

 

פורסם בקטגוריית: טיפול בהפרעות קשב וריכוז

מומחה-קשב-וריכוז (1)

שתף עמוד זה