תיאום-תורים-למאבחנים-פורטל-קשב-וריכוז
תור למומחה מומלץ

מערכת תיאום תורים

תקנון האתר – פורטל קשב וריכוז

תוכן עניינים

מומחה-קשב-וריכוז (1)

תקנון לאתר קשב וריכוז

ברוכים הבאים לאתר קשב וריכוז. האתר מנוהל ומופעל על-ידי קו לחינוך, מרח’ היסמין 1 רמת אפעל. מטרת האתר היא לקשר בין גופים המציעים מידע, אבחונים וטיפולים בתחום הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה לבין גולשי האתר. השימוש באתר הוא חופשי לכל ואינו כרוך בעלות כל שהיא. אנו מבקשים כי תקרא את תקנון האתר לפני השימוש שאתה מבצע בשירותינו. שימוש בתכנים הכלולים באתר ובשירותים השונים הפועלים בו מעיד על הסכמתך לקבל עליך את תנאי תקנון האתר.

תנאי השימוש בתכנים ובמידע

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים גם לנשים.
בתנאים אלה, המונח “תוכן”, או “תכנים” כולל מידע מכל מין וסוג, לרבות כל תוכן מילולי, חזותי או קולי.
המונח שירותים כולל את כל האפשרויות המוקנות לך באתר ליהנות ממה שהוא מציע, כגון התקשרות עם מומחים בתחום קשב וריכוז ולקויות למידה, מטפלים, משווקי תרופות, רפואה אלטרנטיבית, מדריכים בתחום, מאמנים ועוד.
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע ואינם באים במקום התייעצות עם מומחה בתחום, חוות דעת מקצועית, או עצה רפואית. התכנים המועלים לאתר הם באחריות המפרסמים באתר בלבד ועל דעתם האישית והמקצועית כאחד. בעת מקרה חירום נפשי או גופני, אין להסתמך על החומר שבאתר אלא יש לפנות לגורמים מוסמכים כמו פסיכיאטר או בית חולים.
הנך רשאי להשתמש באתר למטרות פרטיות ואישיות בלבד.

הגבלת אחריות

לאתר אין כל אחריות על התכנים באתר ועל השירותים הניתנים דרכו. האתר הוא מתווך בלבד בין נותני המידע לבין הגולשים. החומרים באתר לא באים להחליף התייעצות עם מומחה. כל שימוש באתר או הסתמכות על התכנים או השירותים שבו היא על אחריות המשתמשים בלבד. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא, הן כלפי האתר והן כלפי הכותבים והעורכים בו והן כלפי המפרסמים בו מידע או שירות כלשהוא.

הגנת הפרטיות

לאתר אין כל אחריות על הפרטים המועברים דרכו לצד שלישי. במילוי טופס פנייה לאתר, או בהשארת פרטים אישיים באתר מכל סוג שהוא, מאשר הגולש לאתר להעביר אותם לגורמים הרלבנטיים המתמחים באבחון, טיפול, ריפוי, תמיכה, ייעוץ, מחקר וכיוצ”ב. האתר מסיר מעל עצמו כל אחריות באשר לשימוש בפרטים האישיים על ידי גורמים אלו או מי מטעמם.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל הפרסומים באתר, לרבות באנרים, מודעות וכיו”ב, הם באחריות המפרסמים בלבד. האתר אינו נושא בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. האתר מסיר מעליו כל אחריות הנוגעת לסחירות, להתאמה למטרה מסוימת ולהפרה של זכויות קנייניות וזכויות קניין רוחני.
האתר אוסר להשתמש בתכנים ובשירותים המפורסמים בו אלא לאחר קבלת הסכמתו המפורשת מראש ובכתב.
האתר רשאי לבטל כל קישור וכל תוכן שהוא לפי שיקול דעתו.
המפרסמים באתר מתחייבים לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם לו כתוצאה מפרסום בלתי ראוי של תכנים כלשהם.

העלאת התכנים לפרסום באתר אינה מקנה למפרסמים זכות לדרוש שהתכנים יפורסמו או יוסיפו להתפרסם. האתר רשאי לבדוק את התכנים הללו ולהחליט על המשך הופעתם באתר.

בכל מקרה האתר מצהיר כי נבצר ממנו לעקוב אחר החומרים המועלים אליו בכל תצורה שהיא ולכן אינו נושא בכל אחריות לגביהם.
האתר אינו מתחייב כי יעבוד ללא הפרעה, יהיה מעודכן, מאובטח או נטול שגיאות.
האתר אינו אחראי לכל נזק שעלול להיגרם לגולשים אם יורידו או יקבלו באופן אחר
חומרים, מידע, מוצרים, תוכנות, תכניות או שירותים, הקשורים לאתר. כל הורדה היא על האחריות הבלעדית של המבצע אותה.
בעת העלאת תכנים לפרסום באתר, חלה על המפרסמים באתר האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום. האתר מסיר מעל עצמו כל אחריות בעניין זה.

אנו מודים לך על שקראת בתשומת לב את תנאי השימוש.

 © כל הזכויות באתר זה שמורות לקו לחינוך ולאתר קשב וריכוז.

מומחה-קשב-וריכוז (1)

שתף עמוד זה