תיאום-תורים-למאבחנים-פורטל-קשב-וריכוז
קשב וריכוז- מערכת תיאום תורים אצל המומחים המובילים בישראל

™Mind Energy- טיפול בקשב וריכוז מבוגרים

תוכן עניינים

מומחה-קשב-וריכוז (1)

מיינד אנרגי טיפול בקשב וריכוז

במרפאת מיינד אנרג’י מטפלים בילדים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז בשיטה חדשנית.
מרפאת מיינד אנרג’י החלה את דרכה לפני כמעט כעשור. המדען של קבצי השמע המופלאים יצר עד כה כ-42 קבצי שמע מעולים שעזרו עד כה למאות מטופלים.

ב-1974 גילו מדענים באמריקה שהמוח מחקה תדרים חיצוניים. כל התדרים נמצאים אצלנו במוח, ובחלק אנו משתמשים יותר ובחלק פחות. את קבצי השמע ניתן לשמוע בשתי שיטות: אחת דו-שמע עם אוזניות, והשנייה בשיטת האודיו עם רמקולים ללא אוזניות. היוצר יצר גם טיפולים אור-קוליים עם הרבה מאוד הבהובים עוצמתיים בשנייה אחת. חלק מהטיפולים האור-קוליים משתמשים בטכנולוגית אלקטרו-מגנט וינתנו רק במרפאה.

אנו מציעים טיפולים להפרעות קשב וריכוז, כפייתיות, הרטבות, הפרעות שינה, הפרעות אכילה, בעיות רגשיות, השמנת יתר, חוסר איזון אנרגטי, פחדים, חרדות ועוד. איזון האנרגיות הניתן במרפאה הינו חשוב ביותר והוכח כי איזון אנרגטי ונפשי יכול למנוע מחלות מסוכנות (כגון סרטן) העלולות להיווצר בגלל חוסר אנרגיה\אנרגיה חלשה באיברים בגוף. לכן המודעות חייבת להיות גבוהה ביותר בכל הקשור באיזון.

כשמגיעים למרפאתנו עושים בדיקת אנרגיות בכפות ידיים ורגלים באמצעות עט אלקטרוני. אנו בודקים את כל מרכזי האנרגיה משמאל לימין (בדיקה קצרה של כ-5 דקות). בסוף הבדיקה רואים את מצב האנרגיות של הריאות, מעטפת הלב, הלב, המעי הדק, המעי הגס, מערכת הלימפה, הגרון, המעי הגס, הכבד, הכליות, שלפוחית השתן, כיס המרה, הקיבה והראש מקדימה ומאחורה.
יש כמה רמות לאנרגיות: ניוון = אין אנרגיה. מתח = אנרגיה חלשה. אנרגיה חיובית = אנרגיה טובה מאוד\אנרגיה מצוינת.
טיפול האור-קולי פותח חסימה ניוונית בטיפול אחד. יש כ-100% הצלחה.

בשלב האבחון אנו רואים את כל המצב של החרדות, הפחדים, הכעסים, הבעיות הרגשיות, רעב לאהבה, אם יש ‘כאב לב’ בלב ועוד. אנו רואים הרבה דברים על המטופל. לאחר האבחון עושים טיפול אור-קולי לאיזון אנרגטי ע”פ הממצאים של הבדיקה. במקביל עושים ביו-פידבק עם חיישן באוזן לצורך אבחון מצב המתח הסמוי, הריכוז והרוגע של המטופל.

ישנם מחקרים רבים שמהם ניתן להסיק כי מתח סמוי הינו אויב מספר אחד של האדם! בדיקת הביו-פידבק מראה את אחוז המתח, אחוז הרוגע ואחוז המחשבות (בודק עד כמה האדם מאוזן).

לאחר תום האבחון והטיפול הראשוני, ניתנות תכניות אישיות לכל מטופל לתזונה ואורח חיים בריא יותר. המטופל גם מקבל הוראות מפורטות בטלפון על קבצי השמע. כל מטופל מקבל קבצי שמע ששומרים על האיזון שהתבצע במרפאה באמצעות הטיפול האור-קולי. קבצי השמע עוזרים גם לקשב וריכוז, בנוסף לעוד הרבה הפרעות אחרות.

המטופל מתבקש להתחיל לאמן גלי מוח בבית בעזרת קבצי השמע העוזרים לאיזון ולטיפול בקשב וריכוז, הרטבות יום או לילה, כפייתיות, דיאטה, הפרעות שינה, מתח, הפרעת אכילה, כפייתיות, כעסים, פחדים וחרדות. הטיפול במרפאתנו אינו מחליף טיפול תרופתי ואינו מיועד לחולי סרטן או אפילפסיה או לאנשים שעברו אירוע מוחי, בעלי קוצב לב או פלטיניום באיברי הגוף.
ניתן להגיע לטיפול במרפאה או לעשות טיפול אור-קולי מהבית ע”י רכישת פליקרים (*חדש*). ניתן כמובן לרכוש עד 10 קבצי שמע עם הדרכה במייל.

המחיר למגיע למרפאה בפעם הראשונה: 870 ש”ח למטופל.
*התדרים ינתנו למתחייבים לעוד 3 בקורים ב270 ש”ח.
נשמח לענות על כל שאלה. השאירו פרטים ותקבלו שפע של מידע. מאחלים לכם שפע של בריאות הנפש והגוף.

בברכה, אילנה טאפט, מנהלת מרפאת מיינד אנרג’י

מייל: [email protected]

טלפון נייד: 054-486-9538 (אילנה)

לפנייה ישירה:

[pojo-form id=”203927″]

מומחה-קשב-וריכוז (1)

שתף עמוד זה