תיאום-תורים-למאבחנים-פורטל-קשב-וריכוז
תור למומחה מומלץ

מערכת תיאום תורים

STR החזרי מס – זיכוי מס להורים לילדים בעלי לקויות למידה

תוכן עניינים

מומחה-קשב-וריכוז (1)

חברת STR החזרי מס

תחום מס הכנסה והמיסים הכלליים הינו מאוד מסועף. יש בו הרבה מאוד חוקים שרבים מאיתנו לא מתמצאים בהם, וזה עלול לעלות לנו הרבה כסף. מיסים זהו תחום בעל גמישות גבוהה ביותר, מצד אחד יכולים לגבות אותם בסכומים גבוהים מאוד, אך מצד שני, תמיד יש גם אפשרות לקבל החזרי מס כאלה ואחרים מסיבות שונות. חברת STR החזרי מס קיבצה לתחת קורת גג אחת את כל הסיבות הלגיטימיות שבגינן ניתן לקבל החזרי מס, והיא מספקת ללקוחותיה את האפשרות לקבל את החזר המס המרבי המגיע להם. היתרון הגדול של קבלת החזרי מס דרך חברת STR החזרי מס הינה שאין צורך להתרוצץ עם המסמכים השונים, לחכות בתורים האינסופיים בלשכות השונות, וגם אין צורך לחשוש מדרישות לא ברורות ולעיתים מדאיגות של מס הכנסה וגורמים נוספים. השירות של חברת STR החזרי מס מאפשר לקבל החזרים בקלות ובמהירות.

לקויות למידה וההוצאות שהן גוררות

לקויות למידה זוהי בעיה שקיימת בקרב תלמידים רבים בישראל כיום, במידה זו או אחרת. במקרים מסוימים מדובר בקושי במקצוע אחד בלבד, בעוד באחר זה כולל את רוב המקצועות, ודורש התערבות רבה. כל התערבות כוללת גם השקעה של סכומי כסף רבים, החל מהאבחון שעולה מחיר לא מבוטל (בעיקר אם מחליטים לעשות אבחון פסיכודידקטי, ואם רוצים לעשות זאת במוסד פרטי ומאושר על ידי משרד החינוך, על מנת למנוע השפעה של גורמים רשמיים, וגם לספק לילד אווירה נעימה ולא מלחיצה, בכדי שלא יחווה טראומה). במידה והאבחון התברר כחיובי, נדרשת השקעה נוספת מצד ההורים עבור טיפולים, מורים פרטיים, לעיתים גם עבור תרופות. כל זה גורר הוצאות רבות, כאשר אי אפשר לדעת מתי הן יפסקו, משום שניתן להמשיך בכך לאורך זמן רב מאוד. בין אם מדובר בהמשך מתן שיעורים פרטיים, או תשלומים נוספים לבית הספר בגין לקויות הלמידה, המצב הזה הינו מאוד יקר עבור ההורים.

STR ועזרתם להחזרי מס עבור לקויות למידה

STR החזרי מס מספק שירות יעיל וייחודי עבור הורים הכורעים תחת הנטל של לקויות הלמידה של ילדיהם. בעזרת הגשה של מספר טפסים בסיסיים (תלושים וטפסים המוכיחים את אבחון לקויות הלמידה של הילד) חברת STR תעזור ללקוחותיה, הורים לילדים בעלי לקויות למידה, לקבל החזר מס מקסימאלי ולשפר את המצב הכלכלי ככל הניתן.

השירות של STR מובנה בצורה מאוד נוחה, הכוללת כמה שלבים מקדימים שנועדו לבדוק האם האדם אכן זכאי להחזרי מס. התשלום על ידי הלקוח מבוצע רק במידה והתהליך הגיע לשלבים שבו הטפסים נשלחים למס הכנסה. חברת STR החזרי מס משיגה את המסמכים הרלוונטיים עבור לקוחותיה ומאפשרת להם לקבל החזרי מס בתנאים הנוחים ביותר, בלי לחץ ובלי ריצות מיותרות (שפעמים רבות עולות הרבה שעות עבודה ואף פוגעות בהכנסות). על מנת להיות זכאים להחזרי מס בגין ילד עם לקויות למידה, יש להמציא הוכחות לכך שהוא לומד במסגרת חינוך מיוחד ומהווה קושי כלכלי משמעותי על המשפחה. בעזרת STR החזרי מס ניתן להפחית קושי זה בצורה יעילה. 

נכתב ע”י: פורטל קשב וריכוז

מומחה-קשב-וריכוז (1)

שתף עמוד זה